Online Pasta Atölyesi - Online Atölye

Online Pasta Atölyesi

Business Fun Days

Online Pasta Atölyesi

Ekibinizle birlikte lezzetli bir pasta atölyesine katılın, brownie yapmanın püf noktalarını öğrenenin ve şimdiye kadar tattığınız en lezzetli brownieleri yapın.

Online Pasta Atölyesi deneyimleri ekibiniz için motivasyonu yükseltmenin en tatlı yollarından biridir.

Uygulamalı mutfak atölyemiz, çalışanlarınızla online olarak zaman geçirmeniz için benzersiz ve lezzetli bir yol sağlar. Aşçılık konusunda acemi olanlar bile enfes brownie’lerin nasıl yapıldığını tam olarak anlayarak atölyeden ayrılacaktır. Profesyonel eğitmenimiz ile harika ve tatlı saatler sizleri bekliyor.

Bu 60 dakikalık online atölye’de, dilerseniz eğitmenimizin anlatımı ile not alarak ilerlenebilir veya bu eşsiz deneyime çalışanlarınızın da uygulamalı olarak katılımı sağlanabilir. Uygulamalı olarak katılım sağlamak isterseniz, tüm çalışanlarınıza uygulama kit’i gönderilecektir.

Online pasta atölyesi eğlence deneyimi için de mükemmel bir aktivitedir. Eğitmenin uygulamalı ve soru – cevap yöntemlerini kullandığı bu atölye ile personelinizin motivasyonunu ve enerjisini yükseltebilirsiniz.

Brownie yapmak zor iştir, özellikle pişirme tekniği bu tatlı da oldukça önemlidir, işin ustası anlatacak ve sırrı sizinle paylaşacak, o tadı damaklarda bırakan enfes Brownie lezzetini artık sizlerde evleriniz de hiç zorlanmadan yapabileceksiniz.

Online pasta atölyesi, Zoom aracılığı ile canlı olarak yapılacaktır, teklif alırken çalışanlarınızın da bu programa uygulamalı olarak katılmasını istiyor iseniz uygulamalı olarak katılacak olan kişi sayısını lütfen belirtiniz.

Lezzetli ve keyifli bir online mutfak atölyesine şimdi sizde dahil olun!