Online Origami Atöltesi - Online Etkinlik - Kurumsal Etkinlik

Online Origami Atölyesi

Business Fun Days

Origami Nedir?

Origami, (折り紙 Origami) Japonca "ori" (katlamak) ve "gami" (kâğıt) sözcüklerinin birleşiminden meydana gelmiş olup kâğıt katlama sanatına verilen addır. Genellikle kare kâğıt parçalarını kesmeden ve yapıştırıcı kullanmadan, sadece katlayarak, çeşitli canlı ve cansız figürler oluşturarak yapılmakla birlikte, dikdörtgen kâğıtlardan, hatta kâğıt paralardan yapılan modeller de oldukça fazladır.  

Origami yüzyıllardır, her yaştan ve meslek grubundan insanın ilgisini çekmiş ve herkes kendi alanında Origami ‘yi bir şekilde kullanmıştır. Ancak Origami nin asıl kullanım alanı şüphesiz insan eğitimi olmalıdır.  

Online Origami Atölyesi

Online origami etkinliği, işte yaratıcılığı artırmanın eğlenceli bir yoludur!  Çalışanlarınızın stres atmasına ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olur.  

Etkinliğe Genel Bakış

Online Origami Atölyesi, ruh halini yükseltmenin ve enerjiyi tekrar kazanmanın hızlı ve kolay bir yoludur.   Bu zor zamanlarda stresimizi nasıl atabiliriz?  Online Origami atölyesi ile, eğlenceyi ve üretkenliği birleştirdik. Bu keyifli atölye, dikkat dağınıklığının azalmasına, çalışanlarınızın yepyeni bir deneyimi yaşamalarına, üretkenliklerinin artmasına ve yaratıcılıklarının gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır.     

Online Origami Atölyesi ile;

  • Stresiniz Azalacak
  • Yeni hobi edinecek
  • Yaratıcılığınızı geliştirecek
  • Verimliliğinizi arttıracaksınız.

Bu keyifli sürece profesyonel origami sanatçımız da bilgileri ve öğretici yönü ile sizlere rehberlik edecek.    

  • Grup boyutu: 10 veya daha fazla
  • Gereken Zaman: 1 saat
  • İhtiyaçlar: Kâğıt  

Eğlenceli bir sunum sonrasında katılımcıların kağıtlar ile yapacakları figürler ile yaratıcılığın ve yeteneğin yeniden keşfedildiği keyif dolu bir atölye programında buluşalım.