Online Kahkaha Atölyesi - Online Etkinlikler- Kurumsal Etkinlik

Online Kahkaha Atölyesi

Business Fun Days

Kahkaha Atölyesi

Herhangi bir mizah, şaka ya da komiklik olmaksızın, katılımcıların nedensiz gülebileceği, ‘Kahkaha Egzersizleri ve Yoga Nefes Tekniklerinin’ harmanlanmasından oluşan eşsiz bir tekniktir.    

Online Kahkaha Atölyesi  

Online Kahkaha Yogası, vücuda ve beyne daha fazla oksijen gitmesine ve sonucunda kişinin kendini daha enerjik ve daha sağlıklı hissetmesine neden olmaktadır. Kişinin motivasyonun ve kendine olan güveninin artmasını sağlar.  Çalışanlarınıza kendilerini sağlıklı ve enerjik hissetmelerine katkı sağlayın.

Etkinliğe Genel Bakış  

Online Kahkaha Atölyesi, Bilimsel araştırmalar bu etkinliğin iyi bir kardiyo egzersizi olduğunu söylemektedir. Bronşit ve astımdan muzdarip olanlar için faydalı bir nefes egzersizidir. Bu etkinlik ayrıca, kronik migren baş ağrıları, kronik ağrılar vb. hastalıklardan muzdarip olanlara yardımcı olabilecek doğal ağrı kesici olan endorfinleri serbest bırakır.

Stresin olumsuz etkilerini gevşetir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Her gün gülüyorsanız, kolayca hastalanmayacaksınız. Kalp hastalığı, Hipertansiyon, Diyabet, Depresyon, Anksiyete, Panik atak vb. kronik sağlık durumlarınız varsa, çok daha hızlı iyileşirsiniz.    

Online Kahkaha Yogası İle;

Psikolojik:

  • Endorfinin 24 saat boyunca yüksek oranda salgılanmasını destekleyerek gün boyu iyi hissetmemizi sağlar. 

Fizyolojik:

  • Stres seviyesini azaltır 
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Güçlü iletişim:

  • Sosyal ilişkilerimizi iyileştirir.
  • Birlikte gülmek, kişileri kaynaştırır ve birbirlerine olan önyargılarını kaldırarak daha empatik bir iletişim kurmalarını sağlar.

Gülmenin kişiler üzerinde psikolojik olarak olumlu yönde faydaları bulunmaktadır. Kahkaha yogası, özellikle stresli ve sıkıntılı bir iş hayatı bulunan kişilerin rahatlamasını ve ilerleyen süreçte bu tekniği kullanarak stresin olumsuz etkilerinden kurtulmasına yardımcı olacaktır.    

  • Grup boyutu: 10 veya üzeri
  • Gereken Zaman: 45 dakika   Eğlenceli ve bol kahkahalı bir atölye programına sizde dahil olun!