Online Egzersiz - Online Etkinlik - Online Motivasyon Etkinligi

Evde Egzersiz Programları

Business Fun Days

Evde Egzersiz Programları

Hem evde hemde masa başında çalışmak artık yeni normal düzeninin bir parçası haline geldi. Hareketsiz bir yaşam beraberinde birçok sağlık sorununu da getirmektedir.

Evde kalmak, sosyal ortamdan uzaklaşmak hareketsiz kalmak anlamına gelmemelidir. Pek tabi evde de vücudu dinç ve sağlıklı tutmak mümkün.

Online Egzersiz Programına Genel Bakış

Online egzersiz programları ile ev içerisinde yapabilecek hareketler ile daha enerjik ve güçlü hissedebilirsiniz. Belirsizlik döneminin beraberinde getirdiği stres çalışanların motivasyonunu düşürmekte ve verimliliğini azaltmaktadır. Yapılan bir araştırma ile çalışanların egzersiz kontrol programlarına katılmaları, dayanıklılık, konsantrasyon, iş performansı ve karar verme yetilerinde artış olduğu gözlenmiştir.

 

Bu Online Motivasyon Etkinliği ile;

Gününüzü veya haftanızı enerjik bir şekilde başlatmak için harika bir yöntem.

Online egzersiz programına çalışanlarınızı dahil ederek tüm gün boyunca maksimum verim ile çalışmalarını sağlayabilirsiniz, bu da üretkenliğin %12,5 artmasına tekabül etmektedir.

Stresi kontrol altında tutmak, motivasyonu yükseltmek ve rahatsızların %40 gibi büyük bir oranda azaltmak için bu program büyük önem taşımaktadır. Çalışanlarınızın ve ekibinizin belirli günlerde sadece 45 dakikalarını kendilerine ve sağlıklarına ayırmaları olumlu düşüncelerin artmasına ve kriz, depresyon gibi olumsuz düşüncelerin azalmasına yardımcı olacaktır.

  • Sağlık ve spor ile zinde ve enerjik kalmak mümkün, profesyonel sporcu koçu ve beslenme uzmanı eğitmenimiz gerçekleşecektir.
  • Tüm süreç Zoom veya tercih ettiğiniz başka bir platformda yürütülecektir.
  • Online egzersiz programı ile günlük, haftalık ve aylık program planlanabilir.
  • Online etkinlik eğitmen tarafından interaktif olarak gerçekleştirelecektir.
  • Grup boyutu: Mak. 300 kişilik seanslar
  • Gereken Zaman: 45 dakika