Kendini Keşfet Potansiyelini Fark Et

Kendini Keşfet Potansiyelini Fark Et

Business Fun Days

Kendini Keşfet Potansiyelini Fark Et

Projeye katılması tavsiye edilen kişiler:

Tüm pozisyonlarda çalışanlar için uygundur.

Atölyeden elde edilecek kazanımlar:

Kendi güçlü yönlerinin ve fırsat alanlarının farkına varma. Güçlü yönlerini daha etkili kullanma. Gelişim fırsatları konularında aksiyon alma. Gerçekten ne yapmak istediğini anlama.

Değerleri konusunda farkındalık kazanma. İnsan kaynakları ve yönetici açısından ise çalışanı daha yakından tanıma güçlü yönleri ve gelişim fırsatlarını görme olanağını sunacaktır.

Atölye İçeriği:

Güçlü özelliklerimiz Neler ve Nasıl Kullanırız?

Gelişim için fırsat alanlarımız Neler ve Nasıl aksiyonlarla yol alırız?

İnsan Yönetimini Yeni Dünyaya Taşıyacak 24 Temel Yetkinliği nasıl geliştirelim?

Değerlerimizi anlamak ve değerler farkındalığı ile yaşamak

Yaşam amacını fark etmek ve misyonu yazmak

Kendini tanımak ve gelecek vizyonunu yazmak

Kendine bir motto yazmak

Projede kullanılacak yöntemler:

Oyunlaştırma, rol play,video gösterimleri, testler, envaterler ile program interaktif bir format içinde olacak.

 

 

Kendini Keşfet Potansiyelini Fark Et

Eğitmen Hülya Mutlu Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Hülya Mutlu İngiltere South Essex Collage ve London Image Institute (L.I.I.) de liderlik&yönetim, kurumsal gelişim ve insan kaynakları danışmanlığı eğitimi aldı. Yine İngiltere’de The Coaching academy bünyesinde corporate coaching (şirket koçluğu) programını ve Oxford Üniversitesi’nde Developing Leadership and Management Practice (Liderlik gelişimi ve yönetim) , Strategic leadership (Stratejik liderlik) programlarını tamamladı.

İnsan kaynaklarısatış ve müşteri ilişkileri ve organizasyonel gelişim alanlarında tecrübe kazandıktan sonra yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı. 2006 yılında denetim şirketini kurdu. Bir Avusturalya denetim firması olan Equal Assurance şirketinin Türkiye deki tek yetkili temsilcisi oldu. Aynı yıllarda, Enmac markası adı altında CCS Belgelendirme firmasında danışman olarak görev aldı. Bu kurumlardaki görevleri halen devam etmekle birlikte 2013 yılında İngiltere nin Birmingham kentinde HMI Training şirketini kurup, bir ofis açarak işlerini İstanbul, Birmingham ve Perth ofislerinde yürütmeye başladı. Profesyonel yaşantısı boyunca insan kaynakları ve liderlik gelişimi , insan kaynakları süreçlerinin yapılandırılması, satış ekiplerinin gelişimi, eğitim planlaması ve uygulaması, yetenek yönetimi, işveren markası, kişisel gelişim planı ve kariyer gelişim planı hazırlanması ve yönetilmesi, performans değerlendirmesi, etkin ve verimli organizasyon yapısı oluşturma, satış yönetimi ve müşteri memnuniyeti alanlarında çalışmalar yürüttü.

Eğitmen; 2006 yılından beri Enmac da (CCS ULUSLAR ARASI BELGELENDIRME), 2011 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde COOP dersleri kapsamında Uluslar arası kalite yönetimi hocası olarak görev yapıyor. Bahçeşehir Üniversitesinde mühendislik fakültesi öğrencilerine OHSAS ve ISO 14001 standartlarına dair kredili ders veriyor. Hülya Mutlu ayrıca çok sayıda kampus etkinliğinde üniversite öğrencilerine yönelik yapılan gelişim ve kariyer programlarında konuşmacı ve eğitmen olarak bulunmuş, şu ana kadar 25 üzerinde üniversiteliye bu programlar vasıtası ile ulaşmıştır. İMMİB ve İTKİB in onaylı eğitmenlerindendir.

IRCA (International Register Of Certificated Auditors) akreditasyonlu eğitimler vermek konusunda IRCA tarafından atanmış, onaylı eğitmendir. ISO 9001, Baş Denetçi eğitimlerini verip denetçi yetiştirmek konusunda Türkiye, İngiltere, Danimarka,ve Katar da Esenek eğitim adına eğitimler vermiştir. Danışman; Turkquality onaylı Enmac Grup un danışmanlarındandır. İnsan kaynakları, sosyal uygunluk sistemleri, süreç iyileştirme ve kalite yönetim sistemleri konularında danışmanlık yapmaktadır. Halen Türkiye de üç ayrı grup firmasında icra kurulu üyeliği görevleri bulunmaktadır. Denetçi; Avusturalya merkezli Equal Assurance şirketinin Türkiye’deki tek yetkili ofisini yönetmektedir. Bununla birlikte firmasının sosyal uygunluk denetimlerini dünyanın farklı ülkelerinde yönetmektedir. Ayrıca ISO 9001 (Kalite yönetim sistemi), ISO 14001 (Çevre yönetim sistemi), ISO 18001 (İşçi sağlığı ve güvenliği) konularında Deming in asistanı Paul Robere den Robere Assotiation da ve Captain Graham J.Botterill Ferribby International den eğitimler alarak her üç sistem için de baş denetçi olarak atanmıştır.